KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE PLAKATU NA TEMAT „e-Zdrowie”

   Uczennice naszej szkoły: Sara Bełz z klasy 6g, Maja Nowakowska z klasy 5d, Amelia Ferszt z klasy 5d, Nadia Kosiorska z klasy 6e, Natalia Szczuka z klasy 6a, Natalia Sobczak z klasy 5e, Sandra Nastalska z klasy 6a, Marta Grygowska z klasy 5f, Roksana Stasiak z klasy 5f, Martyna Halatyn z klasy 7d, Nicole Rudnicka z klasy 6d miały za zadanie wykonać dowolną techniką plakat na temat „e – Zdrowie” promujący elektroniczne rozwiązania w zakresie systemu ochrony zdrowia.

   Organizatorem konkursu był Narodowy Fundusz Zdrowia w Zielonej Górze. Celem konkursu było edukowanie w zakresie systemu ochrony zdrowia, aktywizacja twórczych postaw dzieci poprzez prezentowanie i honorowanie ich dokonań, promowanie prac (na kalendarzach i ulotkach w 2020 r.) poprzez zamieszczenie elementów graficznych zwycięskich prac.

   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 grudnia 2019 r.

Opiekun grupy:
nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content