KONKURS PLASTYCZNY

pt. „Prawdziwy bohater nosi maskę”

30 kwietnia 2021 r. 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Prawdziwy bohater nosi maskę”. Organizatorem konkursu był Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na tematykę bezpieczeństwa w dobie epidemii koronawirusa rozumianego jako świadome i właściwe korzystanie ze środków ochrony indywidualnej, ograniczenie kontaktów społecznych oraz zachowanie dystansu społecznego, ale również umiejętne radzenie sobie z psychospołecznymi konsekwencjami epidemii, a także zachęcanie uczniów do twórczego, wizualnego zinterpretowania ww. zagadnień.
Serdecznie dziękuję za udział w konkursie plastycznym następującym uczniom: Milena Kozińska – 6a, Gabrysia Rak – 4b, Jakub Lenk – 6d, Łukasz Borkowski – 6b, Szymon Sobczak – 4b, Alan Małkowski – 4b, Maria Kolasa – 6c, Wiktoria Baran – 4b, Marta Grygowska – 6f, Szymon Grygowski – 4b, Wojciech Borysiak – 6b . Rozstrzygnięcie konkursu 24 maja 2021 r.
Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Agnieszka Suszycka

Prawdziwy bohater nosi maskę

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content