Konkurs Piosenki Angielskiej „Singing is fun”

   Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale również pomaga w nauce języka angielskiego. Przykładem tego mogą być uczennice Agata Homik, Klaudia Olak i Martyna Wójtowicz, które 22 listopada reprezentowały naszą szkołę w IV edycji Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej „Singing is fun” w Zielonej Górze. Jedynkowe trio zaśpiewało piosenkę Caro Emerald „A night like this”.
Karolina Wojtiuk  
fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content