Konkurs Pięknego Czytania

   Uczniowie Julia Korzeniowsa z klasy 6c, Jakub Łopuch z klasy 3c, Antoni Karaś z klasy 5b, Maja Harasim z klasy 7b, Lipińska Maja z klasy 6e, Zuzanna Durys z klasy 5a, Kosiorowska Nadia z klasy 6e wzięli udział w zdalnym Konkursie Pięknego Czytania i tym samym zakwalifikowali się do udziału w XXI Przeglądzie: Mistrza Pięknego Czytania pt. “Witaj przygodo” organizowanego przez Bibliotekę Wojewódzką w Zielonej Górze. Popatrzcie na ich nagrania. Gratuluje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękuję i podziwiam Was nie tylko za zdolności ale również za chęć udziału, wysiłek nagrania filmu, wytrwałość i pracowitość. Brawo Wy!!! Dziękuję również za współpracę nauczycielom polonistom.
Anna AndrukiewiczNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content