Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną.
   Organizator, Urząd Miasta, funduje bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. W ramach konkursu możemy upiększyć teren zielony wokół szkoły. W związku z tym powstał projekt, który będzie polegał na dosadzeniu kilkudziesięciu (ok. 50) roślin – m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pani Krystyna Rewaj zakupiła drzewo chusteczkowe, tulipanowca oraz judaszowca, które niesamowicie przykuwają spojrzenia podczas kwitnienia. Zaplanowane zostały także mini ogródki w formie kół na rośliny rabatowe, które można będzie wykorzystywać sezonowo. Koniecznym jest ogrodzenie części roślinności znajdującej się po prawej stronie od wejścia na teren szkoły, tuż przy budynku, w celu ochrony przed zniszczeniem nowych nasadzeń.
   Chętni rodzice i przyjaciele Szkoły mogą wesprzeć nas roślinami, takimi jak: różanecznik, tuja-odmiana krzaczasta, niska, tuja kolumnowa/szmaragd, hortensja, kalina koralowa, jałowiec rozesłany, tawuła, gleba kwaśna i uniwersalna) lub wziąć udział w czynie społecznym, w ramach którego zorganizujemy akcję nasadzeń – 20 maja od godziny 16.30 (będą potrzebne własne narzędzia ogrodnicze).
   Dyrektor Szkoły zaprasza do współpracy.
Joanna Naumik i Izabela Wąsicka


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content