Konkurs na zagospodarowanie przestrzeni – nasadzanie roślin

   Nasza szkoła bierze udział w miejskim konkursie na najładniejszą przestrzeń zieloną. Z tego też powodu w piątek, 20 maja 2016 r. o godzinie 16.30 zebrała się pod SP 1 w Żarach grupa ponad trzydziestu osób – rodziców, uczniów i nauczycieli – by wspólnie nasadzić około 50 roślin – m.in. hortensji, rododendronów, kalin wielkokwiatowych, jałowców, tawuł.
   Pogoda dopisała, zebrani sprawnie i z poświęceniem pracowali, by teren wokół JEDYNKI był jeszcze piękniejszy. Szkolnymi koordynatorkami tego dzieła są: p. Iza Wąsicka, p. Joanna Naumik oraz p. Krysia Rewaj. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i pracę na rzecz naszej pięknej szkoły! 🙂 Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Piotr Pałac

fot. Oliwia Dembska, kl. 6c

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content