KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY

   Uczniowie naszej szkoły: Zuzia Złotnik i Sara Bełz 6g, Maja Złotnik i Maja Lipińska 6e, Roksana Stasiak, Hania Żyła i Marta Grygowska 5f, Emilka Lipa, Radosław Wąsowicz i Hania Andrzejewska 5d, Gosia Siwak i Basia Jaśkowiak 7b, Szymon Kuriata, Tymek Wierzba i Natalia Sobczak 5e, Mateusz Siwak 5c, Oliwia Hrypińska i Natalia Szczuka 6a, Katya Volosatova 6f wzięli udział w konkursie na Stroik świąteczny. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać Stroik świąteczny dowolnymi technikami plastycznymi wykorzystując różne materiały. Celem konkursu było umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych. Organizatorem konkursu była MBP w Żarach.

   Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 grudnia 2019 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Opiekun grupy: nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content