Konkurs frazeologiczny „W krainie ukrytych znaczeń”

   Dnia 24.04.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Żarach odbył się międzyszkolny Konkurs frazeologiczny „W krainie ukrytych znaczeń”. Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Mazurek z kl. VI c i Kacper Ćwiertnia z kl. VI a, zajmując IV miejsce.
   Zadaniem uczniów było napisanie opowiadania, zawierającego podane frazeologizmy, rozwiązanie rebusów, połączenie frazeologizmów z ich objaśnieniami, uzupełnienie i poprawienie frazeologizmów, znalezienie ich w tekście oraz zilustrowanie przysłowia. Wszystkie zadania wymagały dużej wiedzy, którą wykazali się nasi uczniowie.
Gratulujemy!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content