Konkurs czytania w klasie 3d

   W czasie nauki zdalnej w klasie 3d odbył się konkurs czytania. Dzieci z klasy czytały wybrany przez siebie tekst. Cała klasa wybierała zwycięzców biorąc pod uwagę płynność, wyrazistość oraz odpowiednią intonację. W wyniku głosowania miejsce 1 zajął Ernest Jakubowski. Przyznano również dwa miejsca drugie dla Mileny Starosty i Mai Tabaczek. Dzieci już po powrocie do szkoły otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zamek Królewski w Warszawie oraz Urząd Miejski w Żarach. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia oraz słodycze. Nad sponsoringiem czuwały mamy uczniów, którym składam serdeczne podziękowania za pomoc.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content