KONKURS ŻARSKA PISANKA Z RATUSZOWEJ WIEŻY


Uczniowie z naszej szkoły samodzielnie wykonali projekt pisanki wielkanocnej z motywami nawiązującymi do kolorytu lokalnego naszego miasta np. historii, zabytków, znaczących postaci lub warunków geograficzno- przyrodniczych. Prace konkursowe były kolorowe. Mógł to być odręczny rysunek wykonany jedną z tradycyjnych form plastycznych lub dwuwymiarowa praca wykonana z wykorzystaniem programu komputerowego. Zwycięski projekt został przeniesiony na formę przestrzenną i wykorzystany do stworzenia pisanki, która przyozdobiła wieżę żarskiego Ratusza podczas Świąt Wielkanocnych.

Komisja wyróżniła 20 prac.
I miejsce – zajęła uczennica klasy 3 – Patrycja Standowicz

Uczniowie wyróżnieni: Sara Bełz – 7d, Mikołaj Biernacki – 7e, Ewelina Hirsch – 7c, Milena Kozińska – 6a, Michał Kunc – 7d, Jakub Kusy – 3, Emilia Lipa, Jakub Lenk – 6d, Julia Raniś – 5a, Ryszard Sosnowski, Ola Śniatecka – 4a, Igor Talacha – 3, Nadia Wawryk – 6b, Daria Wojtiuk – 3, Hania Żyła – 6f. Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję otrzymanych nagród i zapraszam do udziału w następnych konkursach.

Agnieszka Suszycka

Pisanki żarskie

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content