Kolejny sukces wokalny Mileny Wójtowicz na konkursie „Wygraj Sukces”

   27.04.2018 r. został przeprowadzony przez Stowarzyszenie “Żaranin” pierwszy etap ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. W przesłuchaniach uczestniczyli licznie przybyli wokaliści, m.in. z Żagania, Przemkowa, Szprotawy, Lubska, Jasienia, Łęknicy i Żar. Naszą szkołę reprezentowały Milena Wójtowicz z kl. 6a i Marlena Wójtowicz z kl. 4b. Milena otrzymała nominację do etapu regionalnego, który odbędzie się w zielonogórskiej Palmiarni 02.06.2018 r.
   Gratulacje! Trzymamy kciuki na kolejnym szczeblu konkursowych zmagań.
Izabela Kudokas-Drąg

fot. Izabela Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content