Kolejny sukces – „Ochrona środowiska”

   Z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska, obchodzonego w dniu 5 czerwca 2012 roku Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze ogłosił konkurs plastyczny ,,Jak mogę przyczynić się do ochrony środowiska”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i cieszył się nadspodziewanie dużym zainteresowaniem. Napłynęło 370 prac. Laura Busz – uczennica kl.2a otrzymała wyróżnienie i została zaproszona na uroczystość wręczania nagród oraz na zajęcia w laboratorium. Pod okiem laborantek wykonywała różne doświadczenia oraz mogła zaobserwować ,,wulkan” oraz ,,wybuch”. Następnie pod mikroskopem obserwowała czystość wody z kranu. Ciekawe były też zajęcia z akustykiem, który pokazał dzieciom urządzenie do mierzenia natężenia głosu i zorganizował konkurs – kto najgłośniej krzyczy. Szczęśliwa i pełna wrażeń wróciła do domu i uznała, że warto brać udział w konkursach.
Kazimiera Ardelli
fot. Kazimiera Ardelli

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content