Kolejne sukcesy naszych uczniów

   W maju w naszej szkole odbyła się 3 edycja międzyszkolnego konkursu języka angielskiego dla uczniów klas II i III żarskich szkół podstawowych. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem leksykalno-gramatycznym, sprawdzającym wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Dla rozluźnienia atmosfery przed konkursem uczniowie mogli pobawić się gadżetami z krajów anglojęzycznych, np. przebrać się za szkota i spróbować zagrać na dudach, przymierzyć czapkę angielskiego gwardzisty, irlandzkiego skrzata lub założyć maskę królowej Anglii. Wszystkie uczestniczące w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi – zajęli całe podium, otrzymując nagrody główne za 1., 2. i 3. miejsce.

I miejsce – Lila Kasprolewicz – klasa 3A
II miejsce – Mikołaj Kropski – klasa 3A
III miejsce – Aleksanda Śniatecka – klasa 2B

(opiekunowie: Izabela Mielniczek, Iryna Wojtiuk)

Gratulujemy!
Izabela Mielniczek

FOTORELACJANa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content