Kodowanie w klasach piątych

   Uczniowie klas piątych kodują w programie Lightbot – dostępnym przez przeglądarkę internetową. Lightbot to świetna aplikacja, w której programujemy robota tak, aby zapalił wszystkie lampki znajdujące się na niebieskich polach. W miarę poznawania kolejnych zadań rośnie stopień trudności. Dzieci przewidują trasę robota, układają kod, a w poziomie trzecim – kod z wykorzystaniem wielokrotnych pętli. Zapraszam do kodowania.
Cezary Sułkowski

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content