Klasy piąte wciąż kodują

   Kodowania ciąg dalszy. Dziś strona runmarco.allcancode.com. Mamy na niej do wykonania wiele interesujących misji. Na początku wybieramy bohatera, którego trasę będziemy „programowali”. Na rozgrzewkę przed głównym zadaniem proponuję misję świąteczną. Tu kodujemy bohatera w taki sposób, by tylko raz nadepnął na każdą płytkę z choinką. Naszym głównym zadaniem jest przejść przez dżunglę. Rzgrywka uczy logicznego i sekwencyjnego myślenia oraz przewidywania trasy m.in. z wykorzystaniem pętli. Ponieważ nie jest to pierwsze spotkanie z tego typu zadaniami, przygody Marco i Sophii sprawią Wam frajdę i szybko wciągniecie się w ich kolejne misje.
Cezary Sułkowski

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content