Klasowe ogródki

   Wiosna zagościła nie tylko w parkach, ogrodach i na szkolnym boisku. Pojawiła się także w naszych salach lekcyjnych. Uczniowie klas I-III postanowili założyć na parapetach klasowych okien ogródki i w ten sposób, opiekując się roślinami, pokazać, że są prawdziwymi przyjaciółmi Ziemi.
   Młodzi ogrodnicy dowiedzieli się, na czym polega różnica pomiędzy sadzeniem i sianiem. Własnoręcznie zasadzili cebule kwiatów, cebule na szczypior, dymkę, posiali nasiona rzeżuchy, nagietków, rzodkiewkę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Parapety szybko stały się kolorowe, a w klasach zapachniało wiosną.
Małgorzata Łukowska, Wioletta Mutwil

alt

fot. wychowawcy klas 1-3

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content