Klasa 1c w świątecznym nastroju

   Ostatnie dni w klasie 1c upłynęły w radosnej atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W ten świąteczny nastrój wprowadziło nas spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci upominkami, a one odwdzięczyły się przygotowaną piosenką. Podczas lekcji dzieci poznawały tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe. Wspólnie z rodzicami przygotowały dekoracje choinkowe. W tak radosnym nastroju w Wigilię będą wypatrywały pierwszej gwiazdki.

Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content