“Kino szkolne” dla uczniów wzorowych klas trzecich

   W piątek, 25. października uczniowie klas trzecich uczestniczyli w “Kinie Szkolnym”. Była to nagroda dla uczniów, którzy w miesiącach wrześniu i październiku wykazali się wzorowym zachowaniem oraz byli aktywni na lekcjach. Uczniowie obejrzeli film „Bella i Sebastian 2”, który wywołał w uczniach uśmiech ale również wzruszenie. Każdy uczestnik mógł napić się herbatki i zjeść przekąski przyniesione na seans. Było miło i przyjemnie! 
Do zobaczenia podczas kolejnego seansu!
Patrycja Dudkiewicz

fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content