KARTKI ŚWIĄTECZNE Z ZAGRANICY DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

   Zbliża się Boże Narodzenie i na lekcjach zapanowała świąteczna atmosfera. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne z życzeniami po angielsku i po polsku. Własnoręcznie zrobione kartki wysyłamy do kolegów z zagranicy w ramach projektów współpracy międzynarodowej programu eTwinning. W tym roku wymienimy się kartkami ze szkołami z Grecji, Portugalii, Słowenii i Czech. Otrzymaliśmy już życzenia z tych krajów. Zachęcam do obejrzenia wystawy kartek przysłanych od kolegów z zagranicy w holu szkoły.
   Zapraszam również do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


Tablica z kartkami z różnych krajów

 


Kartki z zagranicy


 

Żaruś jest obecnie w Niemczech. On również otrzymał życzenia świąteczne od naszych uczniów.

alt
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content