Karnawał czas zacząć!

   W świetlicy szkolnej rozpoczęły się przygotowania do balu karnawałowego, który odbędzie się w naszej szkole 12 lutego 2015 r. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i wielką fantazją wykonywały maski karnawałowe. W piórka, cekiny i koronki ubrały kotka, zajączki i biedronki. Uroczo ze sobą spędzały chwile, by w efekcie wytężonej pracy powstał motylek. Świetnie się wszystkie przy tym bawiły, na zdjęciach uśmiechy Wam pozostawiły 🙂
Joanna Naumik i Teresa Mierzwińska

fot. Joanna Naumik

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content