Karate w naszej szkole

    W środę, 18 września 2013 r., odbył się w naszej szkole pokaz sztuki walki karate. Słowo to oznacza „pustą rękę”. Mieszkańcy jednej z japońskich wysp wymyślili ten sposób walki jako metodę samoobrony bez użycia broni. Dziś jest ona znana na całym świecie, co zresztą było widać po Waszych twarzach – pełnych zapału, fascynacji i podziwu dla autorów pokazu.
   Pamiętajcie jednak – karate ma służyć do obrony, nie do ataku. Prawdziwy karateka to osoba broniąca słabszych, zdyscyplinowana! Mamy nadzieję, iż ci, którzy zapisali się po środowym pokazie na karate, będą o tym pamiętać!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content