JESIENNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

   Do udziału w konkursie językowym, zorganizowanym przez p. Izabelę Mielniczek, zgłosiło się bardzo dużo chętnych. Ostatecznie dwudziestu trzecioklasistów z zaangażowaniem rozwiązywało zadania, łącząc obrazki z podpisami, wyszukując słów w diagramie, pisząc krótkie dyktando itp.
   Forma gier i zabaw językowych bardzo podobała się uczniom. Wszyscy byli zadowoleni i z niecierpliwością czekali na wyniki.

Oto one:

I miejsce: Anna Drapała (kl.3B)
II miejsce: Fabian Brzozowski (kl. 3B)
III miejsce: Natalia Nowicka (kl. 3B)

   Nagrodami w konkursie były książki, gry edukacyjne i kredki. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz podziękowania od pani wicedyrektor Honoraty Kryszewskiej i organizatorki konkursu, p. Izabeli Mielniczek.  

Izabela Mielniczek
fot. Piotr Pałac


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content