Jesienne prace klasy 2B

Jesień to czas, pełen kolorowych, opadających na ziemię i szeleszczących pod nogami liści. Czas spacerów po parku, zbierania kasztanów i żołędzi. Dni stają się krótsze, często deszczowe i wietrzne. Właśnie taka pora nastraja do artystycznych działań- pisania wierszy lub wykonania prac plastycznych z wykorzystaniem jesiennych darów. Klasa 2B postanowiła zaprezentować swoje prace.

Wioletta Mutwil

Jesienne prace klasy 2B
fot. Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content