„Jemy zdrowo i kolorowo”

   W ramach edukacji prozdrowotnej uczniowie klasy 2a omawiali na lekcjach zasady zdrowego odżywiania. W wyborze najzdrowszej diety warto kierować się oficjalnymi rekomendacjami, dlatego też dzieci poznały piramidę żywienia, która odzwierciedla aktualny stan wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Po omówieniu wszystkich poziomów spożywanych produktów uczniowie wykonywali swoje piramidy zdrowia. Chętnie dzielili się swoimi refleksjami na temat prawidłowych nawyków żywieniowych.
   Dzięki zajęciom dzieci zrozumiały, że warzywa i owoce są najlepszą przekąską w ciągu dnia.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content