Jasełka klas 3b i 3c

   19 grudnia 2013 r. uczniowie klasy 3b i 3c wierne odtworzyli wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Narodził się tam Jezus. Obsada w przedstawieniu była tradycyjna: Maria, Józef, królowie, pasterze, aniołowie i diabełki. Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nasze występy podobały się publiczności, czyli naszym bliskim – rodzicom i rodzeństwu. Po przedstawieniu klasy rozeszły się do swoich sal, gdzie czekały wigilijne stoły. Jedzenie było bardzo smaczne, wszyscy miło spędzili ten wieczór.
Ola Sereda, 3c

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content