Jak chronimy przyrodę?

   Klasa 2b w ramach projektu Jak chronimy przyrodę? zdobyła wiedzę o ekosystemie jakim jest łąka. Po obejrzeniu filmu z cyklu Wędrówki Skrzata Borówki – łąka uczniowie dowiedzieli się, jak ważnym środowiskiem przyrodniczym dla wielu zwierząt i roślin jest łąka i jakie negatywne skutki dla środowiska przynosi wypalanie traw. Jednym z zadań jakie mieli do wykonania w ramach tego projektu było namalowanie łąki. Uczniowie poznawali też ptaki żyjące w Polsce, słuchali nagrań ich śpiewów, oglądali film Ptaki Polski. W ramach edukacji technicznej mieli za zadanie ulepienie dowolnego ptaka.Oto kilka prac, które wykonali.
Opracowała Ewa Witkowska


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content