Ja Polak Europejczyk 2012

   17 maja 2012 r. odbył się jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej „Ja Polak Europejczyk” pod hasłem – Kocham Cię Polsko. Pierwszoklasiści ze wszystkich szkół zaprezentowali wysoki poziom wiedzy o Unii Europejskiej oraz o swojej ojczyźnie. Reprezentacje szkół przygotowały prezentacje miasta i ciekawszych miejsc Polski zachęcając do ich zwiedzania. Wszystkie zadania konkursowe wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników, którzy poprzez zabawę wykazali się bardzo wysoką wiedzą na temat swojej Ojczyzny i Unii Europejskiej.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Cezary Sułkowski i Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content