IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

   IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 4 października lekcje matematyki były wyjątkowe – bawiliśmy się tabliczką mnożenia! Jak się okazało dla naszych uczniów nie straszne jest liczenie w pamięci. Wyścigi z tabliczką mnożenia, gra w bingo i zdobycie tytułu eksperta tabliczki mnożenia, to tylko niektóre atrakcje tego dnia! Na pamiątkę eksperci zostawili nam swoje autografy 😉
Koordynatorzy
Edyta Pawlus Agnieszka Mierzejewska

Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content