IX Turniej Otwartych Głów

   Dnia 27 kwietnia 2010 roku odbył się IX Turniej Otwartych Głów. W turnieju brały udział Szkoły Podstawowe z Żar. Celem tego konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów z poszczególnych edukacji, stopień opanowania wiedzy i umiejętności oraz integracja uczniów szkół podstawowych. Wszystkie zespoły wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami z różnych dziedzin życia. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrody, które ufundował Burmistrz Miasta Żary. Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele szkół biorących udział w turnieju, sprawiedliwie oceniało rozwiązane zadania. Wszystkim uczniom i ich nauczycielom życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

 
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content