IV Przegląd Piosenki Patriotycznej – Niepodległa

   26 listopada w sali widowiskowej ŻDK ,,Luna” odbył się IV Przegląd Piosenki Patriotycznej – Niepodległa. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny ,,Jedyneczki” w składzie: Nadia Kosiorska, Emilia Lipa, Mateusz Siwak, Karina Kargol, Marlena Wojtowicz, Abigajl Drohomirecka, Paulina Turek, Emilia Kajkowska, Sandra Nastalska, Oliwia Delejowska i Patrycja Piskorska. Wokaliści wykonali piosenki ,,Wojenko,wojenko” i ,,Jak długo w sercach naszych”.
Izabela Kudokas-Drąg

fot. Izabela Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content