III finał LUBUSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO Uniwersytetu Zielonogórskiego

   Na konkurs organizowany przez Uniwersytet Zielonogórski wpłynęła rekordowa liczba prac, z całego województwa aż 350.
   Do tytułu laureata wybrano autorów 50 prac. (20 w kategorii 9-13 lat, 20 w kategorii 14-16 lat i 10 w kategorii 17-20 lat).
   Wszystkie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach – Weronika Zawadzka z kl. IV a (podopieczna p. Grażyny Ćwikły), Magda Nowacka z kl. V b (podopieczna p. Edyty Talarowskiej), Zuzia Nowacka z kl. VI c (podopieczna p. Piotra Pałaca) i Martyna Kusyk z kl. III a gimnazjum (podopieczna p. Iwony Mączkowskiej) zostały laureatkami. Dodatkowo w każdej kategorii przyznano trzy nagradzane miejsca. W kategorii 14-16 lat Martyna Kusyk z kl. III gim zajęła II miejsce! 🙂
   Uczniowie brali udział w warsztatach z pracownikami wydziału filologii polskiej UZ na temat tworzenia bohatera literackiego. Wszyscy laureaci otrzymali książki, w których zostały umieszczone ich opowiadania.
   Uroczystość odbyła się we wtorek, 18 września 2018 r., w Zielonej Górze, w Campusie B UZ.
Iwona Mączkowska

fot Iwona Mączkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content