II POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

   14 stycznia 2016 r. s sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Żarach odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Żarach i Łużyckie Stowarzyszenie Artystyczno – Kulturalne ,,Żaranin”. Do zmagań wokalnych przystąpiło 56 solistów w pięciu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały: Marlena Wójtowicz, która w kategorii klas I-III otrzymała tytuł laureata i nagrodę oraz Milena Wójtowicz – wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.
   Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji uczestników kategorii klas I-III i IV-VI, o czym z radością informują:
Izabela Kudokas-Drąg i Marzena Bałdyga

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content