II Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   Dzięki wspólnemu działaniu dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dzieci i sympatyków żarskiej JEDYNKI odbył się w sobotę, 13 czerwca 2015 r. na terenie szkoły II Festyn Rodzinny. 
 Uczestników czekało wiele atrakcji. Zabawa trwała nieprzerwanie od godziny 15.00 do 20.00 i nie przerwała jej nawet burza. ZEBRANO PONAD 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Pieniądze te zostaną przeznaczone na wybudowanie siłowni w plenerze dla starszych klas. 
   Na scenie występowały dzieci, które prezentowały swoje talenta: wokalne i taneczne, kilkoro z nich grało na instrumentach. 
   Nasz festyn uświetniły także występy zespołów rockowych RED SUNSET, OGRODOWY KRASNAL i ORANGE ROOM. Dzieci i ich rodzice korzystali również z wielu atrakcji w plenerze: malowanie twarzy, dmuchany zamek, przeciąganie liny, przejażdżka bryczką i quadem, pokaz crossów, pokaz ratownictwa WOPR-u, pokaz psa ratownika, pokaz pojazdów policji i straży miejskiej, pokaz motorów, wykonywanie bransoletek, lepienie w glinie i masie solnej, pokaz fitness, pokaz tańca belgijskiego, kiermasz książek, porady fryzjerskie i kosmetyczne, wykonywanie dekoracji z owoców i warzyw, pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, loteria fantowa z niezwykle wartościowymi fantami (m.in. usługi fryzjerskie i kosmetyczne, talony na pizzę do pizzerii TORINO, talony do solarium, lekcja pływania na basenie WODNIK), gry i zabawy językowe czy wykonywanie ozdób techniką decoupage. 
   W plenerze także można było zjeść pyszne ciasta, grochówkę lub kiełbasę z grilla. 
   II Festyn Rodzinny jeszcze bardziej zintegrował środowisko lokalne, ukazał, że współpraca dla dobra dzieci zawsze popłaca :-) 
   Zapraszamy do obejrzenia prawie tysiąca zdjęć w galerii szkoły.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski 

 

FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content