Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców na szczeblu Rejonowym


W dniu 21.10 2021 roku w Kożuchowie zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców na szczeblu Rejonowym. Podopieczni Dominiki Skubińskiej w składzie: Jakub Pietrusiak, Błażej Dziewiński, Stanisław Kuźniar, Oskar Naumik, Łukasz Borowski, Piotr Burzyński i Hubert Kuchta ostatecznie zajęli drugie miejsce i uplasowali się na drugim miejscu w rejonie. Wielkie gratulacje dla całego zespołu.

Dominika Skubińska

Igrzyska w piłce nożnej

fot. Dominika Skubińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content