Hu hu ha nasza zima kochana!

 

Zabawy karnawałowe w świetlicy szkolnej


   Pandemia nie pozwala nam na bal… Ale Świetliki uwielbiają zabawę i taniec, więc Panie ze świetlicy postanowiły zaprosić Klaunów i pokazać dzieciom kilka fajnych zabaw karnawałowych. Było słodko, były zabawy i konkurencje! Mamy wśród świetlików Mistrzów w szybkim jedzeniu pączka, mamy Mistrzów tańca oraz przebrania. W filmie skrót wydarzeń z zabaw karnawałowych! Radosnego oglądania!”
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content