HEJ DZIELNE SMYKI ZBIERAJCIE GROSIKI !!!!!!!!!!!

 
   Włączamy się w kolejną edycję akcji “Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Zebrane środki zostaną wykorzystane, tak jak w latach poprzednich, na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.

Samorząd Uczniowski
serdecznie zaprasza uczniów, wszystkich pracowników naszej Szkoły oraz rodziców do wielkiej ogólnokrajowej zbiórki monet! Usypiemy największą Górę Grosza na świecie!

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content