Gotuj z Jedynką

 
   Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nowego programu kulinarnego “Gotuj z Jedynką”, w którym będziemy piekli, gotowali i przygotowywali pyszne posiłki. Program prowadzą panie ze świetlicy szkolnej, a pomocnikami są uczniowie naszej szkoły. W pierwszym odcinku dowiecie się jak upiec przepyszne pierniczki. W drugim dowiecie się jak przygotować lukier, oraz zobaczycie propozycję ozdabiania pierniczków. Zapraszamy i życzymy smacznego oglądania!

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content