Gala z okazji XXX-lecia SP 1 w Żarach

   W czwartek, 1 października, o godz. 17.00 rozpoczęła się w sali ŻDK “Luna” uroczysta gala z okazji XXX-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach.
   Ten niezwykły koncert był podziękowaniem, hołdem złożonym byłym pracownikom szkoły, uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom JEDYNKI, którzy na przestrzeni wielu, wielu lat wspierali ją w różnorodny sposób.
   Spotkanie poprowadzili p. Iwona Szczuka oraz p. Olek Stachów, nauczyciele od lat związani z SP 1.
   Na scenie pojawili się obecni uczniowie oraz absolwenci – by oddać hołd swojej szkole, która, jak to zazwyczaj bywa, jest doceniania dopiero po jej opuszczeniu. Wystąpili: Julia Kapka (gra na gitarze), Emilia Rutkowska (gra na skrzypcach), Klaudia Strochalska i Michał Biazik (pokaz tańca towarzyskiego), Kinga Półtorak i Paulina Korzeniowska (duet gitarowy), przedszkolaki z Przedszkola CHATKA PUCHATKA, zespół teatralny p. Małgorzaty Łukowskiej ŚWIETLIKI, nauczyciele i uczniowie w piosence TRZYDZIEŚCI LAT MINĘŁO, Milena i Marlena Wójtowicz w piosence DO PRZODU ŻYJ; Magdalena i Łukasz Kurdzielowie (altówka i gitara – utwór WARIATKA TAŃCZY oraz piosenka NIRVANY), p. Konrad Drohomirecki z piosenką ŻYCZENIE (tekst piosenki – p. Katarzyna Zychla, mama naszej uczennicy), pp. Magdalena Łazar Massier i Mariusz Massier (wykonanie utworów MIASTO JABŁONKOWE oraz BERMS); Ola Urban z kl. 6a (recytacja wiersza MIASTECZKO PANA ANDERSENA Wojciecha Młynarskiego).
   Na koniec wręczono statuetki Przyjaciołom JEDYNKI, czyli osobom, które od lat współpracują ze Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Zarach.
   Po gali wszyscy zebrani spotkali się w holu przed salą, gdzie mogli skosztować wypieków rodziców naszych uczniów i powspominać minione lata.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content