Filmowe ferie w SP 1 w Żarach

   W pierwszym tygodniu ferii chętni uczniowie mogli codziennie od rana do popołudnia brać udział w zajęciach koła filmowego, w czasie których oglądali ciekawe filmy.
   W sumie obejrzeliśmy 12 obrazów, od komedii, przez filmy przygodowe i s.f., aż do dramatów. Największe poruszenie wśród zebranych wywołały dwa filmy: Ósmoklasiści nie płaczą oraz Mój przyjaciel Hachiko. Historie tam zawarte nie skończyły się dobrze. Nie zdradzimy jednak żadnych szczegółów, zachęcamy do obejrzenia, zwłaszcza pierwszego z wymienionych obrazów. Poza tym przenosiliśmy się w czasie wraz z bohaterami słynnej trylogii Powrót do przyszłości, odkrywaliśmy skarby i ratowaliśmy świat wraz z Indianą Jonesem, poznaliśmy „bardzo fajnego giganta”, bohaterów Niekończącej się opowieści i chłopców, którzy po wylądowaniu na bezludnej wyspie zapomnieli, czym jest godność ludzka.
   Śmiech, łzy, niedowierzanie, zabawa i relaks – to wszystko towarzyszyło nam w czasie pięciodniowego oglądania i omawiania filmów.
   Tekstem spotkań ogłosiliśmy wykrzyknienie profesora z Powrotu do przyszłości: „Boziuniu!”.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content