Filharmonia – Tajemniczy świat Północy

   Ostatnio w naszej szkole gościliśmy muzyków z filharmonii zielonogórskiej. Uczniowie klas 5 mogli zapoznać się z tajemniczą muzyką krajów skandynawskich od muzyki ludowej po twórczość Edwarda Criga. Artyści zapoznali dzieci z instrumentami takimi jak fagot, flet poprzeczny i perkusja. Naszym uczniom występ bardzo się podobał. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content