Festiwal Bajek

   22 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole Festiwal Bajek pod hasłem „ Z przyrodą za pan brat”. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie klas drugich zaprezentowali się w wybranych przez siebie bajkach. Druga część polegała na odpowiadaniu na pytania związane z treścią obejrzanych przedstawień. Uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o przyrodę oraz przypomnieli sobie, jakich zachowań trzeba się wystrzegać, aby nie niszczyć środowiska naturalnego. Przedstawienia oceniono i przyznano nagrody uczestnikom.
   Spotkanie wywołało wiele emocji i dostarczyło jego uczestnikom miłych wrażeń. Wszyscy dobrze się bawili.
Wiesława Półtorak

fot. Ewa Siatkowska i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content