Ferie zimowe z nordic walking

   Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wyjechali w czasie ferii zimowych do Jezior Wysokich (Nadleśnictwo Lubsko) wraz z nauczycielami p. E. Jusińską i p. B. Mantyk. Program wycieczki był bardzo bogaty i urozmaicony. Pan leśniczy oprowadził nas po terenie. Zwiedziliśmy muzeum, weszliśmy na wieżę widokową, obejrzeliśmy film o walorach przyrodniczych okolicy i regionu.
   Około południa -12.00 – ruszyliśmy w teren, czyli przez las z kijami NORDIC WALKING. Na początku ćwiczyliśmy technikę marszu z kijami. No a później szliśmy przez las przez ok. 1,5 godziny. Byliśmy zaskoczeni, kiedy dotarliśmy do autobusu. Wędrówki z kijami nornic walking to przyjemność i świetna zabawa na świeżym powietrzu.
   Po tak intensywnym wysiłku fizycznym zjedliśmy kiełbaski upieczone na wspólnym ognisku.
Mamy w planach ponownie pojechać do Jezior Wysokich z kijami nornic walking i przywitać nową porę roku – WIOSNĘ.
Uczniowie klas IV i V
p. B. Mantyk
p. E. Jusińska
(kliknij zdjęcie) 
fot. B. Mantyk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content