Euroweek – nasze podróże z językiem angielskim

   Uczniowie klasy 4b, 4d, 5a i 5c uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. W ramach wyjazdu brali udział w pięciodniowym programie EuroWeek.
   Program EuroWeek jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych uczestników poprzez stosowanie różnorodnych technik i podejścia międzykulturowego.
   Językiem komunikacji jest język angielski, a zajęcia prowadzone są w przez wolontariuszy z całego świata.
   Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z Indii, Dominikany, Litwy, Wietnamu i wielu innych. Była to świetna okazja do przełamywania barier w komunikacji w języku obcym oraz pomoc w rozwijaniu umiejętności z języka angielskiego. Przy okazji zwiedziliśmy Międzygórze – piękny wodospad Wilczki, Ogród Bajek i zaporę wodną. Wybraliśmy się także na wycieczkę do Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka.
Izabela Mielniczek
Iwona Szczuka
Barbara Mantyk
Aleksandra Witkowska
Izabela Olszańska
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu:
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content