EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW – GŁOSOWANIE

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków, święta ustanowionego przez Radę Europy, założyliśmy międzynarodowy projekt programu eTwinning i dodaliśmy nasze działania do bazy wydarzeń na oficjalnej stronie Europejskiego Dnia Języków. Istnieje możliwość głosowania na najbardziej innowacyjne wydarzenie w ramach EDJ. Prosimy o wsparcie naszych działań i oddanie swojego głosu na wydarzenie w SP1 (klikamy na “VOTE” w lewym dolnym rogu). Link do strony z wydarzeniem: 


LINK
   Dziękuję za wsparcie!
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content