Europejski Dzień Języków

W naszej szkole w ramach Dnia Języków Obcych, na prośbę uczniów i wychowawców odbył się Tydzień Języków Obcych. Uczniowie wraz z wychowawcami losowali kraj i uczyli się o jego kulturze, obyczajach, potrawach, strojach. Wszystkie klasy pięknie przygotowały projekty, przebrania, nauczyciele przeprowadzili szereg lekcji kulturowych, z języka angielskiego przeprowadzony był komputerowy quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych, w którym zwycięzcy otrzymali cenne 6 z angielskiego. Wszystkie prace dzieci można podziwiać na holu szkoły jeszcze przez tydzień. Zapraszamy!

Zespół Językowy pragnie serdecznie podziękować wszystkim wychowawcom, dzieciom i rodzicom, którzy tak cudownie włączyli się do wspólnej zabawy, mamy nadzieje ze takie działania wpłyną pozytywnie na nasze dzieci kształtując w nich postawę otwartego, ciekawego świata człowieka, który będzie potrafił szanować inne kultury i z ciekawością i sympatią traktować będzie przyjaciół z różnych krajów.

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content