Europejski Dzień Języków Obcych – świętujemy z całą Europą

   Już 26 września będziemy obchodzić Europejski Dzień Języków Obcych (EDJ). To coroczne święto zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. W ramach obchodów Dnia Języków uczniowie naszej szkoły biorą udział w programie europejskiej współpracy szkół – eTwinning (projekt – „Let’s celebrate the European Day of Languages together”). Będziemy świętować wspólnie z innymi krajami! Spotkamy się wirtualnie podczas wideo spotkania. Zamierzamy także wymienić się pocztówkami z życzeniami oraz nagraniami piosenek. Będzie można nauczyć się pierwszych słów i zwrotów w rzadziej nauczanych językach, takich jak portugalski, grecki czy hiszpański. Planujemy szereg ciekawych zajęć językowych pozwalających poznać kulturę, obyczaje oraz tradycje poszczególnych krajów. Jak co roku, zorganizujemy także apel poświęcony Dniu Języków.
Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content