Eliminacje powiatowe ”Poznajemy Ojcowiznę”

   W dniu 22.03.2019r odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ”Poznajemy Ojcowiznę”- eliminacje powiatowe. Z naszej szkoły w kategorii prac multimedialnych brała udział Marta Zychla. Opiekunem uczennicy była p. Bożena Masłowska. Marta napisała pracę pt. Katarzyna Justyna Zychla, czyli moja mama piosenkarka. Uczennica zajęła II miejsce oraz otrzymała tytuł finalisty. W tej samej kategorii udział wzięły także uczennice klasy 6c: Maja Majdańska, Zuzanna Nowacka, Julia Polis oraz Patrycja Krasowska. Opiekunem uczennic była p. Anna Karaś. Uczennice napisały pracę pt. Dopóki nie spadnie ostatni liść- żarskie pomniki przyrody. Za tą pracę otrzymały tytuł laureata, a tym samym nominacje do etapu wojewódzkiego. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Anna Sokalska

fot. Anna Sokalska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content