Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W piątek, 28 lutego 2014 r. cztery uczennice naszej szkoły – Aleksandra Urban z kl. IVa, Martyna Komenda z kl. IVb, Wiktoria Kołpaczek z kl. IVc oraz Aleksandra Sinkiewicz z kl. VIc – wzięły udział w eliminacjach miejskich Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w sali widowiskowej „Luna” ŻDK.  
   Po prawie dwugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Wiktoria Kołpaczek za recytację wiersza Agnieszki Frączek Miss Stonoga otrzymała wyróżnienie, natomiast Martyna Komenda z wierszem Na nartach tej samej autorki została laureatką miejskiego etapu Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.  
   Gratulujemy dziewczynom, za Martynę trzymamy kciuki. Połamania języka!
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content