Ekologiczne kartki świąteczne za granicę

   Właściwie na każdym kroku możemy przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego. Nie trzeba wcale wielkich czynów, lecz wystarczy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób wykonuje się codzienne czynności. Jak co roku nasi uczniowie wymieniają się kartkami świątecznymi z uczniami z innych krajów. Tym razem uczniowie klas 4b, 5a i 5c stworzyli ekologiczne kartki z materiałów z recyklingu, pisząc życzenia po angielsku i polsku. Nasze kartki już wysłaliśmy. Czekamy na życzenia od kolegów z kilkunastu innych krajów.
   Zachęcam do obejrzenia filmu prezentującego kreatywność naszych uczniów oraz kilku zdjęć z zagranicy.
Izabela Mielniczek
Nasze kartki:


Kartki z Finlandii

Kartki ze Słowacji

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content