Egzamin Gimnazjalny – 18-20 kwietnia 2018

   To już przedostatni Egzamin Gimnazjalny. Tradycyjnie uczniowie klas trzecich pisali egzamin na naszej sali gimnastycznej. Pierwszego dnia był to egzamin z historii i wos-u (60 minut) oraz j. polskiego (90 minut), drugiego dnia z przedmiotów przyrodniczych (biologii, geografii, chemii i fizyki – 60 min.) oraz matematyki (90 min.). Trzeci dzień to czas egzaminu z j. angielskiego lub j. niemieckiego. Otrzymane punkty z egzaminu mają znaczący wpływ na rekrutację do szkół średnich.
Alicja Kurzydło

fot. Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content